سبد خرید 0

نمایشگاه بین المللی هتلداری آنتالیا ترکیه 2020

نمایشگاه هتلداری آنتالیا 2020
تاریخ شروع

9:00 ق.ظ

پنجشنبه - 1398/10/26

تاریخ پایان

5:00 ب.ظ

یکشنبه - 1398/10/29

آدرس

Antalya Expo Center Antalya science and technology expo center

نمایشگاه هتلداری آنتالیا 2020 ، یک رویداد ۴ روزه بین المللی است که امسال از تاریخ  ۱۶ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ تا ۲۹ دی ماه ) برگزار خواهد گردید . آنتالیا یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و هتل های ۵ ستاره و لوکس آن به دلیل برخوردار بودن از سرویس غذایی آل اینکلوسیو و همینطور امکانات رفاهی کامل، در سراسر دنیا مشهور میباشد و به همین  دلیل برگزاری این نمایشگاه در شهر آنتالیای ترکیه و گردهمایی هتل داران مشهور از سراسر دنیا، رویداد مهمی محسوب می گردد. این نمایشگاه که امسال بیست و ششمین دوره آن برگزار خواهد گردید، همزمان با نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا برگزار میشود و همزمان امکان بازدید در ۲ نمایشگاه در شهر آنتالیا را خواهید داشت .

نمایشگاه هتلداری آنتالیا 2020 ، دارای بخشهای مختلفی است که از بین آنها میتوان به ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در رستوران های هتل ها ،تجهیزات کامل آشپزخانه ها، تجهیزات مرتبط با بخش شستشو و خشکشویی لباس ها، تجهیزات مربوط به  فست فود، تجهیزات مربوط به تولید شیرینی و دسر ، تجهیزات و مواد اولیه (شیشه، پرسلن، فلز) پارچه های کاربردی در بخش های مختلف هتل از جمله مبلمان و همینطور دکوراسیون ، تجهیزات و لوازم کاربردی در دکوراسیون، مبلمان هتل، مبلمان و تجهیزات مربوط به سالن های کنفرانس و سمینار، لباس فرم پرسنل، تجهیزات و مواد تمیز کنند و در نهایت ابزار و تجهیزات فنی مورد استفاده در هتل ها میباشد . امسال حدود ۵۰۰ شرکت از کشورهای مختلف در این نمایشگاه غرفه خواهند داشت و جدید ترین تولیدات خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند داد .

شرکت هتلداری و گردشگری کلید طلایی رامسر، امسال برای سومین بار در سالهای اخیر با کادری 5 نفره در نمایشگاه هتلداری و غذا – نوشابه آنتالیا ترکیه حضور داشته است.

برای مشاهده تصاویر غرفه های برگزار شده در نمایشگاه و مدرن ترین تجهیزات هتلی کلیک کنید…

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.gk-hotels.com/?p=1818
علاقمندی ها 0

با ما در تماس باشید..
همکاران ما در شرکت هتلداری کلید طلایی در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

لوگو شرکت هتلداری و گردشگری کلید طلایی

شرکت هتلداری کلید طلایی